17 V 2021 r.

10. edycja Europejskiego Tygodnia Młodzieży 24-30 maja 2021 r.

W tym roku realizowany pod hasłem „Nasza przyszłość w naszych rękach”

Droga studentko, drogi studencie!
Przed nami, w dniach 24-30 maja br., 10. edycja Europejskiego Tygodnia Młodzieży! W tym roku realizowany pod hasłem „Nasza przyszłość w naszych rękach”.
Będzie wyjątkowo - aktywności zaplanowane przez Narodową Agencję programu Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności w całości odbywać będą się online.

Nasza przyszłość jest w naszych rękach!
Weź udział w Europejskim Tygodniu Młodzieży i przekonaj się, że to nie tylko pusty slogan, wymyślony przez dorosłych. Z nami uwierzysz, że masz realny wpływ na otaczający Cię świat.
W ostatnim tygodniu maja czekają na Ciebie inspirujące warsztaty, rozmowy na palące tematy i spotkania, które mogą zmienić życie. Zupełnie bezpłatnie (i nie ruszając się z domu!) możesz stać się częścią jednego z największych międzynarodowych wydarzeń dla młodych ludzi, organizowanego przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności z inicjatywy Komisji Europejskiej.
Podczas 10. edycji Europejskiego Tygodnia Młodzieży skupimy się przede wszystkim na: ekologii, cyfryzacji, wolontariacie i wykluczeniu społecznym.
Przekonaj się, ile możliwości czeka na Ciebie w Europie, poznaj nowych przyjaciół i zaangażuj się w ciekawe projekty. Znajdź coś dla siebie:

• Turniej gamingowy
  • Set DJ MariaBros
  • Wymiany młodzieżowe krok po kroku
  • Debata z decydentami
  • LIVE: podróże w trybie eco

Kogo zapraszamy?
Aktywistów, którzy chcą poruszać ważne społecznie kwestie. Marzycieli, którzy wierzą, że mogą zmienić świat. I wszystkich tych, którzy dopiero szukają swojej drogi w życiu – mamy dla Ciebie dużo drogowskazów, dzięki którym odnajdziesz właściwy szlak.

To co – przejmujemy razem Europę?
Zapraszamy do współtworzenia tego wydarzenia, udziału i wspólnej zabawy i nauki.
Szczegóły wydarzenia znajdziecie na dedykowanej stronie: www.etm.frse.org.pl

Tagi: