30 VI 2021 r.

Dominika Stanisz laureatką I miejsca na dwóch konkursach: 12th World OPEN Music Competition oraz THE “IMKA” INTERNATIONAL INTERNET MUSIC & DANCE COMPETITION

Studentka II roku studiów II stopnia klasy skrzypiec prof. dr. hab. Jana Staniendy oraz wykł. Roksany Kwaśnikowskiej

Z radościa informujemy, że Dominika Stanisz, studentka II roku studiów II stopnia klasy skrzypiec prof. dr. hab. Jana Staniendy oraz wykł. Roksany Kwaśnikowskiej, została laureatką I miejsca na 12th World OPEN Music Competition (1.05.2021), również I miejsce zdobyła na THE “IMKA” INTERNATIONAL INTERNET MUSIC & DANCE COMPETITION (1.05.201). Została laureatką IV Ogólnopolskiego Konkursu w ramach Festiwalu „w Barokowym stylu" (edycja online 2021)

Serdecznie gratulujemy!!!