1 I 1970 r.

Rozpoczynamy nabór na nowe studia w ofercie UMFC!

Kompozycja z muzyką elektroniczną, filmową i teatralną to nowy program studiów magisterskich dla osób zainteresowanych wykorzystaniem najnowszych technologii do tworzenia muzyki i dzieł multimedialnych!

Nowy program studiów magisterskich na Wydziale Kompozycji i Teorii Muzyki, skierowany do osób zainteresowanych komponowaniem i produkcją muzyki elektronicznej, filmowej i teatralnej, wykorzystaniem najnowszych technologii do tworzenia muzyki i dzieł multimedialnych, zastosowaniem narzędzi komputerowych w praktyce wykonawczej, a także kompozycją muzyki instrumentalnej. Projekty studenckie tworzone w ramach zajęć będą prezentowane na koncertach.

Zajęcia na MEFIT prowadzą pedagodzy mający znaczące doświadczenie zawodowe w swoich dziedzinach.

Szczegółowe informacje o studiach oraz prowadzonej rekrutacji dostępne na stronie studiów: chopin.edu.pl/mefit.