18 września 2022 r.

• godz. 13:30

Salony Muzyczne w Łazienkach Królewskich

Salony Muzyczne to cykl koncertów realizowanych we współpracy z Muzeum Łazienek Królewskich w Warszawie. W malowniczej scenerii Sali Balowej klasycystycznego Pałacu na Wyspie występują najlepsi studenci naszej Uczelni.

Zapraszamy na koncert inaugurujący nowy sezon Salonów Muzycznych, które stanowią kontynuację Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich.
Wrześniowe wydarzenie nosi tytuł: "JEGO PIEŚNI. Paweł Łukaszewski - koncert urodzinowy". Jest to koncert niespodzianka, zorganizowany z okazji urodzin wybitnego polskiego kompozytora, Pawła Łukaszewskiego. Wystąpią studenci i wykładowcy Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. W ich wykonaniu usłyszymy pieśni, które ukazały się drukiem w wydawnictwie CHOPIN University Press.

Wykonawcy:

Anna Mikołajczyk-Niewiedział,

Paulina Herman,

Aleksandra Wittchen,

Aleksandra Utracka-Skoczeń,

Robert Gierlach,

Mikołaj Brzeziński,

Grzegorz Królak,

Ewa Guz-Seroka - fortepian,

Aleksandra Nawe - fortepian,

Wojciech Świętoński - fortepian,

Bilety na koncert są do nabycia w kasach w Podchorążówce, Starej Oranżerii oraz w Stajniach Kubickiego (wt.-czw. godz. 10.00-15.00, pt.-sob. godz. 10.00-16.00, niedz. 10.00-15.00) lub za pośrednictwem serwisu eWejściówki (doliczana jest opłata transakcyjna).

strona do wydarzenia - Łazienki Królewskie