11 marca 2023 r.

• godz. 10:00

Dzień otwarty UMFC

Zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym UMFC, który odbędzie się 11 marca 2023 r. w gmachu Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie i Białymstoku. To najlepsza okazja, aby porozmawiać z wykładowcami i studentami, wziąć udział w lekcjach otwartych, a także poznać zasady rekrutacji i posłuchać efektów naszej pracy w wykonaniu pedagogów i studentów.

Cieszymy się, że po dwóch latach pandemii wracamy do Dnia otwartego w formule kontaktowej. Podczas spotkań 11 marca 2023 r. w godzinach 10.00-16.00, będziecie mogli m. in.:
– obejrzeć lekcje pokazowe prowadzone na poszczególnych wydziałach,
– odbyć konsultacje u wybranego pedagoga,
– wziąć udział w spotkaniu z dziekanem oraz kierownikami katedr Waszego przyszłego wydziału,
– otrzymać garść informacji oficjalnych i tych mnie oficjalnych bezpośrednio od Samorządu Studentów UMFC oraz studentów,

Spotkaj się z nami i dołącz do naszej społeczności!

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW