13 marca 2024 r.

• godz. 11:00

Środowe Poranki Muzyczne

Koncert z cyklu „Środowe Poranki Muzyczne” w wykonaniu studentów UMFC Filii w Białymstoku

Koła  Naukowe  Instrumentalistyki  Smyczkowej

Występują studenci UMFC Filii w Białymstoku

Dawid Mkrtchyan skrzypce (student II roku studiów I st. z klasy prof. dr. hab. Włodzimierza Promińskiego)

Aleksandra Kamińska altówka (studentka III roku studiów I st. kierunku Edukacja Artystyczna)

Julia Węglewicz skrzypce (studentka III roku studiów I st. z klasy ad. dr. hab. Andrzeja Kordykiewicza)

Krzysztof Kuk skrzypce (student II roku studiów II st. z klasy dr hab. Stanisława Kuka, prof. UMFC)

Anna Radomska kontrabas (studentka III roku studiów I st. z klasy prof. dr. hab. Leszka Sokołowskiego)

Julia Węglewicz skrzypce (studentka III roku studiów I st. z klasy ad. dr. hab. Andrzeja Kordykiewicza)

Damian Pyżuk  fortepian (student III roku studiów I st. w klasie dr hab. Aliny Mleczko)

mgr Ewa Białokozowicz fortepian
dr Anna Kamińska fortepian
Milena Tarmosiuk fortepian (studentka III roku studiów I st. w klasie dr hab. Olgi Anikiej)

W programie: Johann Sebastian Bach, Tor Aulin, Henryk Wieniawski, Giovanni Bottesini, Giovanni Bottesini, Krzesimir Dębski

Kierownik Koncertu - mgr Jakub Grabe-Zaremba

Kierownik cyklu „Środowe Poranki Muzyczne” - dr hab. Katarzyna Makal-Żmuda, prof. UMFC

Sala Koncertowa UMFC Filii w Białymstoku, ul. Kawaleryjska 5. Wstęp wolny.