3 I 2024 r.

CU Cinema: „Deszczowa piosenka”, reż. S. Donen, G. Kelly (1952)

5.01.2024 | godz. 19.00

CU Cinema zaprasza na świąteczny prezent: „Deszczową piosenkę”, musical wszech czasów, jeden z najbardziej znanych filmów w historii kina, klasyczną rozrywkę na najwyższym poziomie. Nie ma sensu streszczanie fabuły czy wypisywanie frazesów o świetniej muzyce, wybitnej choreografii i znakomitym wykonaniu – trudno przecież znaleźć kogoś, kto nie zna tego filmu. Ale kto go widział w kinie, na wielkim ekranie i z dźwiękiem najwyższej jakości? Jedyna taka okazja już 5 stycznia w CU Cinema - zapraszamy! Bilety tylko po 2 zł!
Księgarnia Chopin University Press jest nieczynna do dnia 8.01.2024 włącznie. Zakup biletów możliwy wyłącznie w serwisie internetowym lub w biletomacie w hallu UMFC.

Reżyseria: Stanley Donen, Gene Kelly
W rolach głównych: Gene Kelly, Donald O’Connor, Debbie Reynolds, Jean Hagen
Muzyka: Nacio Herb Brown & Arthur Freed
musical, USA (1952)
premiera: 27 marca 1952 r.

Na kolejny seans CU Cinema zapraszamy 19 stycznia – będzie to coroczne Kino Dźwięku naszych uczelnianych kompozytorów.