11 IX 2024 r.

Zmiany na stanowisku Przewodniczącego Zarządu Samorządu Studentów UMFC

Podziękowania dla Ani Urbanowicz

Zakończyła się kadencja Przewodniczącej Zarządu Samorządu Studentów UMFC. Funkcję przestała pełnić Anna Urbanowicz, nasza absolwentka specjalności Musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim UMFC oraz specjalności Prowadzenie zespołów muzycznych na Wydziale Edukacji Muzycznej, Chóralisyki i Rytmiki UMFC. Studenci podziękowali Ani za pełnienie tej funkcji przez ostatni rok.

Droga Aniu,
chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować za wszystko, co zrobiłaś jako Przewodnicząca Zarządu Samorządu Studentów UMFC. Twoje zaangażowanie, energia i pomysły sprawiły, że nasza społeczność rozwijała się i działała naprawdę prężnie. Dzięki Tobie wiele rzeczy, które wydawały się niemożliwe, stały się rzeczywistością! Będziemy za Tobą tęsknić, ale jednocześnie trzymamy kciuki za wszystkie Twoje kolejne kroki. Mamy nadzieję, że mimo nowych dróg, będziesz o nas pamiętać!
Piotr Bujnowski

Do czasu wyboru nowej osoby na stanowisko Przewodniczącego, funkcję pełniącego obowiązki Przewodniczącego Zarządu Samorządu Studentów UMFC będzie pełnił Piotr Bujnowski.