25 X 2024 r.

Uwaga! Zagłosuj na inicjatywy naszych studentów!

Głosowanie trwa do 1.11.2024 r.

Zwycięzcy zostaną wybrani w głosowaniu internetowym. Głosowanie rozpoczęło się dzić i potrwa do 1 listopada 2024 r. do godz. 23.59. Nie zwlekaj! ODDAJ GŁOS JUŻ DZIŚ!

Konkurs Nagród Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes” to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej od 2013 roku. Celem konkursu jest promowanie aktywnych studentek i studentów oraz ich inicjatyw, a także podkreślanie zasług osób i podmiotów przyjaznych studentkom i studentom i wspierających potencjał młodych ludzi.

W tegorocznym konkursie dwie inicjatywy naszych studentów zostały nominowane w dwóch kategoriach:
Kategoria: POMOCNA DŁOŃ

Studenci UMFC Charytatywnie
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Akcja „Studenci UMFC Charytatywnie” to wydarzenie zorganizowane przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, któremu towarzyszył kolędowy koncert symfoniczny angażujący studentów kompozycji, instrumentalistów, wokalistów, chórzystów, aż po studentów reżyserii dźwięku. Ze sprzedaży biletów, licytacji i kiermaszu ciast zebrano 16 151,79 zł na wsparcie najmłodszych podopiecznych Fundacji Serce Dziecka.

Kategoria: KULTURA STUDENCKA!
Koncert symfoniczny ,,POLSKI ROCK”
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie
10 maja 2024 roku w Sali Koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina odbył się koncert symfoniczny „POLSKI ROCK”, łączący muzykę symfoniczną z polskim rockiem w wykonaniu studentów UMFC. Autorskie aranżacje ponadczasowych przebojów Bajmu, Manaamu, Perfectu i Lady Pank oraz udział solistów, orkiestry i chóru, czyli blisko 200 osób, sprawiły, że bilety wyprzedały się w 30 minut, a wieczór był niezapomnianym przeżyciem dla fanów obu gatunków muzycznych.