Ankiety

Szanowni Państwo,
informujemy, że rozpoczął się nabór ankiet z osiągnięciami artystycznymi za okres   grudzień 2022- listopad 2023 r.
Złożenie ankiety jest obowiązkowe dla pracowników zatrudnionych na stanowisku badawczo – dydaktycznym (asystent, adiunkt, profesor). Ankietę może również wypełnić doktorant.

W związku z trudnościami jakie występowały w latach ubiegłych związanymi z formatem ankiety, w tym roku stworzyliśmy nową formę ankiety, która będzie przeprowadzona przez stronę internetową: forms.office.com. Mamy ogromną nadzieję, że ta forma usprawni proces naboru ankiet, będzie łatwiejsza w obsłudze,  praktyczniejsza i nie będzie już sprawiać żadnych niedogodności.

Przed rozpoczęciem wypełniania ankiety prosimy o zapoznanie się z instrukcją załączoną do maila i wypełnianie jej zgodnie z zapisanymi w niej wskazówkami. Najlepiej aby podczas wypełnienia ankiety, mieć otwartą instrukcję. 

Termin na złożenie ankiety mija 30.11.2023 r.

Link do części nr I ankiety (4 osiągnięcia): https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ISVKfmK8cE--Sj72QxFWOmefqGGno2NHhhYs3VsaWEhURVI4OTZZOFhTUUswV1c1RkhES0UyVDE1Qy4u

Link do części nr II ankiety (2 osiągnięcia): https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ISVKfmK8cE--Sj72QxFWOmefqGGno2NHhhYs3VsaWEhUNlFKT1JHQTNRUjVBSUxMN0hWTkc1WTMzRC4u

Po przekierowaniu w dany link, proszę o zapoznanie się z informacjami umieszczonymi na pierwszej stronie ankiety.
Prosimy kierowników katedr o przekazanie informacji o naborze wszystkim pracownikom zatrudnionym w Państwa katedrze oraz pracowników sekretariatu studiów doktoranckich o przekazanie informacji doktorantom.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod wskazany adres mailowy: ankieta@chopin.edu.pl lub za pośrednictwem kontaktu telefonicznego (22) 2789 345 w godzinach przyjęć interesantów.